
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS BILOCK Circle d=6m (inside) horizontal
ALUTRUSS BILOCK Circle d=6m (inside) horizontal findes lige nu fra 25.139 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS BILOCK Circle d=6m (inside) horizontal | 1-2 hverdage | 0 kr.25.139 kr. inkl. fragt | 25.139 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS BILOCK Circle d=6m (inside) horizontal |
| Kabellængde | 6m |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397569728 |
| Produkt-ID | E-60210278 |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS BILOCK Circle d=6m (inside) horizontal er 25.139 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss 6082 Firkant Truss. Lige stykke. 1 meter
Fra 2.039 kr.
1forhandler

AluTruss DECOLOCK DQ2-20 cm 2 kant truss ALUTRUSS
Fra 679 kr.
1forhandler

ALUTRUSS BILOCK E-GL22 Baseplate male
Fra 569 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. Element til cirkel Ø 4 meter. Spids mod inderkant. 90°
Fra 7.639 kr.
1forhandler