
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS BILOCK Element f.Circle 6m ins. hori.45°
ALUTRUSS BILOCK Element f.Circle 6m ins. hori.45° findes lige nu fra 3.479 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS BILOCK Element f.Circle 6m ins. hori.45° | 1-2 hverdage | 0 kr.3.479 kr. inkl. fragt | 3.479 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS BILOCK Element f.Circle 6m ins. hori.45° |
| Kabellængde | 6m |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397559613 |
| Produkt-ID | E-6021027E |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS BILOCK Element f.Circle 6m ins. hori.45° er 3.479 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

AluTruss Decotruss Pro afstandsstykke. 6 cm. Hun
Fra 119 kr.
1forhandler

ALUTRUSS QUADLOCK ROAD S6082-5000 4-Way Cross Beam
Fra 7.959 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs hjørne (PAC21). 90°. 40 cm
Fra 1.359 kr.
1forhandler

ALUTRUSS QUICK-LOCK Distance-Part 70mm
Fra 379 kr.
1forhandler