
Truss & scenekonstruktion
AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs hjørne (PAC21). 90°. 40 cm
AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs hjørne (PAC21). 90°. 40 cm findes lige nu fra 1.359 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs hjørne (PAC21). 90°. 40 cm | 1-2 hverdage | 49 kr.1.408 kr. inkl. fragt | 1.359 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs hjørne (PAC21). 90°. 40 cm |
| Kabellængde | 40 cm |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4026397209921 |
| Produkt-ID | E-60301634 |
| Forhandlerkategorier | Decotruss Pro. 35 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs hjørne (PAC21). 90°. 40 cm er 1.359 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (PAT-38). 90°. 60 5/40 cm
Fra 2.449 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. 2-vejs hjørne (AC-20). 60°. 1 meter
Fra 2.719 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ4-SPAT51 5-Way Corner bk
Fra 5.999 kr.
1forhandler

ALUTRUSS QUICK-LOCK Distance-Part 40mm
Fra 309 kr.
1forhandler