
Truss & scenekonstruktion
AluTruss BILOCK element f.cirkel 4m ins. vert.90° ALUTRUSS
AluTruss BILOCK element f.cirkel 4m ins. vert.90° ALUTRUSS findes lige nu fra 4.399 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk BILOCK element f.cirkel 4m ins. vert.90° - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 0 kr.4.399 kr. inkl. fragt | 4.399 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss BILOCK element f.cirkel 4m ins. vert.90° - ALUTRUSS |
| Kabellængde | 4m |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397559637 |
| Produkt-ID | E-6021027K |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss BILOCK element f.cirkel 4m ins. vert.90° ALUTRUSS er 4.399 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. Lige stykke. 20 cm
Fra 959 kr.
1forhandler

Alutruss S6082. Sort Firkant Truss. 2-vejs hjørne. 120°. 50 cm.
Fra 3.069 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-SPAT42V 4-way T-Piece bk
Fra 2.409 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Firkant Truss. Lige stykke. 4 meter
Fra 4.879 kr.
1forhandler