
Truss & scenekonstruktion
AluTruss DECOLOCK DQ2-50 cm 2 kant truss ALUTRUSS
AluTruss DECOLOCK DQ2-50 cm 2 kant truss ALUTRUSS findes lige nu fra 679 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk DECOLOCK DQ2-50 cm 2 kant truss - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 49 kr.728 kr. inkl. fragt | 679 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss DECOLOCK DQ2-50 cm 2 kant truss - ALUTRUSS |
| Kabellængde | 50 cm |
| Truss/størrelse | 35mm |
| EAN | 4026397391367 |
| Produkt-ID | E-60301510 |
| Forhandlerkategorier | DECOLOCK DQ2 - 35mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss DECOLOCK DQ2-50 cm 2 kant truss ALUTRUSS er 679 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (PAT-42). 90°. 58/40 cm
Fra 3.069 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-S500 2-way Cross Beam bk
Fra 779 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ4-SBPM with Connector Set bk
Fra 1.089 kr.
1forhandler

ALUTRUSS QUADLOCK ROAD S6082-210 4-Way Cross Beam
Fra 1.939 kr.
1forhandler