
Sensorer
BlackBOX™ Dashcam 4K til bil Wi-Fi natvision parkeringsvagt G-sensor BlackBOX
BlackBOX™ Dashcam 4K til bil Wi-Fi natvision parkeringsvagt G-sensor BlackBOX findes lige nu fra 764 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers Dashcam 4K til bil - Wi-Fi, natvision, parkeringsvagt, G-sensor - BlackBOX™ | 1-2 hverdage | 20 kr.784 kr. inkl. fragt | 764 kr. Før 849 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Sensorer |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | BlackBOX™ |
| Model | BlackBOX™ Dashcam 4K til bil - Wi-Fi, natvision, parkeringsvagt, G-sensor - BlackBOX |
| Kapacitet | 128GB |
| Opløsning | 4K |
| Produkt-ID | Dashcam_4K |
| Forhandlerkategorier | Dashcam |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for BlackBOX™ Dashcam 4K til bil Wi-Fi natvision parkeringsvagt G-sensor BlackBOX er 764 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Smoke detector with replaceable zinc carbon battery 1 year battery
4,8Fra 264 kr.
1forhandler

Sony ACTION-5K Action Kamera SONY 386-sensor 60 FPS
Fra 899 kr.
1forhandler

Housegard Note DC324NX Smart Magnetisk sensor
4,6Fra 159 kr.
1forhandler

LOGILINK Smoke detector with VdS approval 10 year battery
4,8Fra 556 kr.
1forhandler