
Samsung Galaxy
Samsung Galaxy S26+ 256GB/12GB -
Samsung Galaxy S26+ 256GB/12GB - findes lige nu fra 8.000 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Samsung Galaxy S26+ 256GB/12GB - Black | 1-3 dage | 39 kr.8.039 kr. inkl. fragt | 8.000 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Samsung Galaxy |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy S26+ 256GB/12GB -, Samsung Galaxy S26+ 256GB Sky Blue, Samsung Galaxy S26+ 256GB Cobalt Violet, Samsung Galaxy S26+ 256GB |
| Enhedsmodel | Samsung Galaxy S26+ |
| Kapacitet | 256GB |
| Opdateringshastighed | 120 Hz, 120Hz |
| Opløsning | QHD, 8K |
| Tilslutning | DVI |
| Materiale | glas |
| EAN | 8806097828372, 8806097828495, 8806097828266, 8806097828198 |
| Produkt-ID | 51495, 51497, 51496, 51498 |
| Forhandlerkategorier | Samsung |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Samsung Galaxy S26+ 256GB/12GB - er 8.000 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



