
Opladere & kabler
12V 2.5A 30W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik til router LED og elektronik
12V 2.5A 30W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik til router LED og elektronik findes lige nu fra 99 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk 12V 2.5A 30W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik - til router, LED og elektronik | 1-3 hverdage | 39 kr.138 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | 12V 2.5A 30W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik - til router, LED og elektronik |
| Effekt | 30W |
| Spænding | 12V |
| Produkt-ID | 239136 |
| Forhandlerkategorier | 12V opladere og strømforsyninger > Opladere til andet elektronik |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for 12V 2.5A 30W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik til router LED og elektronik er 99 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Lenovo 230W oplader AC adapter fra Green Cell
4,4Fra 499 kr.
1forhandler

ACT USB-C Docking Station 4K for 2 or 3 HDMI/DisplayPort monitors DisplayLink
4,8Fra 9.538 kr.
1forhandler

LOGILINK Desktop charger for wireless charging
4,8Fra 1.452 kr.
1forhandler

Oplader til Asus. 200W 20V/10A (6.0x3.7).
4,6Fra 479 kr.
1forhandler