
Opladere & kabler
Lenovo 230W oplader AC adapter fra Green Cell
Lenovo 230W oplader AC adapter fra Green Cell findes lige nu fra 499 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT Lenovo 230W oplader AC adapter fra Green Cell | 2-3 hverdage | 39 kr.538 kr. inkl. fragt | 499 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Model | Lenovo 230W oplader AC adapter fra Green Cell |
| Effekt | 230W |
| Spænding | 240 V |
| EAN | 0889955937421 |
| Produkt-ID | 7240 |
| Forhandlerkategorier | Lenovo Opladere |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Lenovo 230W oplader AC adapter fra Green Cell er 499 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Oplader til K26H GPS Smartwatch til børn. 1 meter.
4,6Fra 59 kr.
1forhandler

Samsung Oplader til Samsung / LG LCD/LED Skærme. 48W-19V/2.53A (6.5x4.4)
4,6Fra 189 kr.
1forhandler

ACT USB-C 3.2 Gen2 Active Optical Cable 3 meter
4,8Fra 7.490 kr.
1forhandler

BASEUS 2-Port USB-A / USB-C Oplader 20W -
Fra 259 kr.
1forhandler