
Opladere & kabler
BASEUS 2-Port USB-A / USB-C Oplader 20W -
BASEUS 2-Port USB-A / USB-C Oplader 20W - findes lige nu fra 259 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers BASEUS™ 2-Port USB-A / USB-C Oplader - 20W - Sort | 1-2 hverdage | 20 kr.279 kr. inkl. fragt | 259 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | BASEUS |
| Model | BASEUS 2-Port USB-A / USB-C Oplader - 20W - |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Effekt | 20W |
| Spænding | 240V |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | sort |
| Produkt-ID | baseus 20W oplader |
| Forhandlerkategorier | Vægoplader |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for BASEUS 2-Port USB-A / USB-C Oplader 20W - er 259 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT USB 3.0 cable USB-A to USB-C 1 meter Op til 5 Gbps 20V @ 3A = 60W
4,8Fra 460 kr.
1forhandler

Apple *Movano 60W Magsafe 2 oplader til MacBooks 16.5v 3.65a
4,8Fra 1.126 kr.
1forhandler

12V 2A 24W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik passer til bl.a. Donner Beat trommesæt
4,6Fra 99 kr.
1forhandler

Apple iPhone 5/5S/SE dock m audio.Oplad & sync m 30-pin kabel.
4,6Fra 139 kr.
1forhandler