
Opladere & kabler
ACT USB 3.0 cable USB-A to USB-C 1 meter Op til 5 Gbps 20V @ 3A = 60W
ACT USB 3.0 cable USB-A to USB-C 1 meter Op til 5 Gbps 20V @ 3A = 60W findes lige nu fra 460 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk ACT USB 3.0 cable, USB-A to USB-C, 1 meter - Op til 5 Gbps - 20V @ 3A = 60W | 1-3 dage | 39 kr.499 kr. inkl. fragt | 460 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | ACT |
| Model | ACT USB 3.0 cable, USB-A to USB-C, 1 meter - Op til 5 Gbps - 20V @ 3A = 60W |
| Kabellængde | 1 meter |
| Effekt | 60W |
| Spænding | 20V |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 8716065501933 |
| Produkt-ID | 46369 |
| Forhandlerkategorier | Computerkabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACT USB 3.0 cable USB-A to USB-C 1 meter Op til 5 Gbps 20V @ 3A = 60W er 460 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1 USB-C to VGA adapter with PD
4,8Fra 2.290 kr.
1forhandler

Lippa USB-C til USB-C 60W kabel 1m
4,6Fra 29 kr.
+2forhandlere

USB-C splitter. Dual opladning og earphone adapter. USB-C til USB-C splitter.
4,6Fra 69 kr.
1forhandler

LOGILINK USB-A 2.0 cable to micro-USB male red 1m
4,8Fra 132 kr.
1forhandler