
Opladere & kabler
Lippa USB-C til USB-C 60W kabel 1m
Lippa USB-C til USB-C 60W kabel 1m findes lige nu fra 29 kr. hos 2 forhandlere.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Lippa.dk Lippa USB-C til USB-C 60W kabel 1m, Hvid | 1-2 hverdage | 29 kr.58 kr. inkl. fragt | 29 kr. | Gå til butik |
![]() Powerbanken.dk Lippa USB-C til USB-C 60W kabel 1m, Hvid | 1-2 Hvedage | 35 kr.64 kr. inkl. fragt | 29 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Lippa.dk, Powerbanken.dk |
| Brand | Lippa |
| Model | Lippa USB-C til USB-C 60W kabel 1m, |
| Kabellængde | 1m |
| Effekt | 60W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | hvid |
| EAN | 5713661010244 |
| Produkt-ID | 49212384182618, 62153895575923 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til USB-C Kabel |
| Levering | 1-2 hverdage, 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Lippa USB-C til USB-C 60W kabel 1m er 29 kr. Der er 2 forhandlere med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

12V 6A 72W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik til bla. større LED-projekter industrielle enheder AV-udstyr
4,6Fra 149 kr.
1forhandler

Apple Earldom W33 2K Lightning til HDMI Adapter til iPhone og iPad. 2K 60Hz HD. 2m.
4,6Fra 149 kr.
1forhandler

Oplader til Asus & Toshiba. 75W 19V/3.95A (5.5x2.5).
4,6Fra 149 kr.
1forhandler
1624351433.0338.jpg.jpeg)
Apple Macbook 45W / 14.5V 3.1A / Magsafe 2 oplader
4,4Fra 395 kr.
1forhandler

