1624351433.0338.jpg.jpeg)
Opladere & kabler
Apple Macbook 45W / 14.5V 3.1A / Magsafe 2 oplader
Apple Macbook 45W / 14.5V 3.1A / Magsafe 2 oplader findes lige nu fra 395 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT Apple Macbook 45W / 14.5V 3.1A / Magsafe 2 oplader | 2-3 hverdage | 39 kr.434 kr. inkl. fragt | 395 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Brand | Apple |
| Model | Apple Macbook 45W / 14.5V 3.1A / Magsafe 2 oplader |
| Enhedsmodel | Macbook 45 |
| Effekt | 45W |
| Spænding | 14.5V |
| Produkt-ID | 7532 |
| Forhandlerkategorier | Opladere / Kabler |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple Macbook 45W / 14.5V 3.1A / Magsafe 2 oplader er 395 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink Dual USB power socket adapter 1x USB-A 1x USB-C GaN 45 W
4,8Fra 1.040 kr.
1forhandler

Apple Original Apple 12W USB-adapter. MD836ZM/A
4,6Fra 146 kr.
1forhandler

GreyLime Braided USB-A til MFi Lightning Kabel Sort 0 5
4,6Fra 119 kr.
1forhandler

DeluxeCovers NX-Tech 3-i-1 Trådløs Ladestation 30W -
Fra 499 kr.
1forhandler