Opladere & kabler
ACT PDU CUBE 3V 30W USB C+A
ACT PDU CUBE 3V 30W USB C+A findes lige nu fra 1.510 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk ACT PDU CUBE 3V, 30W USB C+A | 1-3 dage | 39 kr.1.549 kr. inkl. fragt | 1.510 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | ACT |
| Model | ACT PDU CUBE 3V, 30W USB C+A |
| Effekt | 30W |
| Spænding | 3V |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 8716065556025 |
| Produkt-ID | 50648 |
| Forhandlerkategorier | Powerkabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACT PDU CUBE 3V 30W USB C+A er 1.510 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



