
Opladere & kabler
AD39AP Lenovo oplader 20V 4.5A 90W
AD39AP Lenovo oplader 20V 4.5A 90W findes lige nu fra 295 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT Lenovo oplader 20V 4.5A 90W | 2-3 hverdage | 39 kr.334 kr. inkl. fragt | 295 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Brand | AD39AP |
| Model | AD39AP Lenovo oplader 20V 4.5A 90W |
| Effekt | 90W |
| Spænding | 20V |
| EAN | 5903317225645 |
| Produkt-ID | 7411 |
| Forhandlerkategorier | Lenovo Opladere |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AD39AP Lenovo oplader 20V 4.5A 90W er 295 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink Universal power supply for notebooks USB-C-connection (male) 100 W
4,8Fra 1.560 kr.
1forhandler

Choetech 2-port 19W Solcellepanel
4,6Fra 599 kr.
1forhandler

45W USB-C Oplader til Bærbar Universel Lenovo HP Dell ASUS m.fl.
4,6Fra 149 kr.
1forhandler

Samsung Oplader til Samsung. 60W-19V/3.16A (5.5x3.0).
4,6Fra 189 kr.
1forhandler