
Opladere & kabler
ANKER Eco-Hurtigopladerkabel USB-C Til USB-C 240W
ANKER Eco-Hurtigopladerkabel USB-C Til USB-C 240W findes lige nu fra 229 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers ANKER® Eco-Hurtigopladerkabel - USB-C Til USB-C - 240W | 1-2 hverdage | 49 kr.278 kr. inkl. fragt | 229 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | ANKER |
| Model | ANKER Eco-Hurtigopladerkabel - USB-C Til USB-C - 240W |
| Kabellængde | 0.9 meter |
| Effekt | 240W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | sort |
| Produkt-ID | ANKER__USB-C_USB-C_240W_A80E5611_Lille_Æske_240W |
| Forhandlerkategorier | Kabel USB-C til USB-C |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ANKER Eco-Hurtigopladerkabel USB-C Til USB-C 240W er 229 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Samsung Oplader til Samsung. 40W-24V/1.66A (6.5x4.4)
4,6Fra 189 kr.
1forhandler

USB kabel 2.0. USB-A han / USB-A han. Sort. 0.3m.
4,6Fra 19 kr.
1forhandler

Oplader til Medion mm. 45W-19V/2.37A (3.5x1.35).
4,6Fra 199 kr.
1forhandler

LOGILINK Cigarette lighter outlet splitter 3-port 120W
4,8Fra 396 kr.
1forhandler