1615546137.9854.jpg.jpeg)
Opladere & kabler
Apple Macbook 60W 16.5V 3.65A oplader Magsafe 2
Apple Macbook 60W 16.5V 3.65A oplader Magsafe 2 findes lige nu fra 299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT Apple Macbook 60W 16.5V 3.65A oplader Magsafe 2 | 2-3 hverdage | 39 kr.338 kr. inkl. fragt | 299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Brand | Apple |
| Model | Apple Macbook 60W 16.5V 3.65A oplader Magsafe 2 |
| Enhedsmodel | Macbook 60 |
| Effekt | 60W |
| Spænding | 16.5V |
| EAN | 5902701411121 |
| Produkt-ID | 7426 |
| Forhandlerkategorier | Apple |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple Macbook 60W 16.5V 3.65A oplader Magsafe 2 er 299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

NILLKIN Mini Trådløs Oplader 10W -
Fra 299 kr.
1forhandler

JOYROOM 22.5W Powerbank 20.000 mAh
Fra 449 kr.
1forhandler

Aluminium 10 i 1 USB-C Hub og stander. USB-C PD 100W 4K HDMI 3xUSB 3.0 RJ45. 100W USB Dock.
4,6Fra 299 kr.
1forhandler

TRENDnet USB-C til HDMI 4K UHD Display Adapter.
4,6Fra 291 kr.
1forhandler