
Opladere & kabler
Choetech 1 2m USB-C USB-C PD 60W Kabel
Choetech 1 2m USB-C USB-C PD 60W Kabel findes lige nu fra 59 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk Choetech 1,2m USB-C - USB-C PD 60W Kabel, Sort | 1-2 Hvedage | 35 kr.94 kr. inkl. fragt | 59 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | Choetech |
| Model | Choetech 1,2m USB-C - USB-C PD 60W Kabel, |
| Kabellængde | 1,2m |
| Effekt | 60W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | sort |
| EAN | 6971824975673 |
| Produkt-ID | 62153923821939 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til USB-C Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Choetech 1 2m USB-C USB-C PD 60W Kabel er 59 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris




