
Opladere & kabler
DUDAO A15H 6-i-1 USB-C Hub. HDMI 4K SD-kort USB 3.0 & 60W PD Dockingstation
DUDAO A15H 6-i-1 USB-C Hub. HDMI 4K SD-kort USB 3.0 & 60W PD Dockingstation findes lige nu fra 298 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk DUDAO A15H 6-i-1 USB-C Hub. HDMI 4K, SD-kort, USB 3.0 & 60W PD Dockingstation | 1-3 hverdage | 39 kr.337 kr. inkl. fragt | 298 kr. Før 349 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | DUDAO A15H 6-i-1 USB-C Hub. HDMI 4K, SD-kort, USB 3.0 & 60W PD Dockingstation |
| Opløsning | 4K |
| Effekt | 60W |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 6973687240356 |
| Produkt-ID | 222368 |
| Forhandlerkategorier | DUDAO > USB Hubs > USB Hubs > USB-C > USB-C |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for DUDAO A15H 6-i-1 USB-C Hub. HDMI 4K SD-kort USB 3.0 & 60W PD Dockingstation er 298 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Kraftigt 240W USB-C opladekabel. Flettet. Sort. 1
4,6Fra 69 kr.
1forhandler

Kraftigt 240W USB-C opladekabel. Flettet. Sort. 2
4,6Fra 89 kr.
1forhandler

MTK Strømforsyning 65W med 11 tips (3 25 Amp)
4,8Fra 894 kr.
1forhandler

Aluminium 10 i 1 USB-C Hub og stander. USB-C PD 100W 4K HDMI 3xUSB 3.0 RJ45. 100W USB Dock.
4,6Fra 299 kr.
1forhandler