
Opladere & kabler
Fleksibelt USB-C til USB-C 3.1 kabel i FPC-design. 3A/20V/PD60W. 12 cm.
Fleksibelt USB-C til USB-C 3.1 kabel i FPC-design. 3A/20V/PD60W. 12 cm. findes lige nu fra 69 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Fleksibelt USB-C til USB-C 3.1 kabel i FPC-design. 3A/20V/PD60W. 12 cm. | 1-3 hverdage | 39 kr.108 kr. inkl. fragt | 69 kr. Før 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Fleksibelt USB-C til USB-C 3.1 kabel i FPC-design. 3A/20V/PD60W. 12 cm. |
| Enhedsmodel | iPhone 15 |
| Kabellængde | 12 cm |
| Spænding | 20V |
| Tilslutning | USB-C |
| Produkt-ID | 188714 |
| Forhandlerkategorier | Google - opladere > HTC - opladere > iPhone 15 / 15 Pro opladere > iPhone 16 / 16 Pro opladere > iPhone 17 / 17 Pro opladere > Nokia - opladere > Samsung - opladere > Sony - opladere > USB-C > USB-C |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Fleksibelt USB-C til USB-C 3.1 kabel i FPC-design. 3A/20V/PD60W. 12 cm. er 69 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Vinklet USB-C til USB-C 3.2 Kabel. 20 Gbps 4K 60Hz 240W. 20 cm.
4,6Fra 69 kr.
1forhandler

Lippa FM nødradio med håndsving og solceller 2.000 mAh powerbank
4,6Fra 229 kr.
+2forhandlere

Intenso XS20000 Powerbank. Kraftig powerbank med USB-A/USB-C og 3.1 A. 20000 mAh.
4,6Fra 260 kr.
1forhandler

Lightning til Ethernet Adapter med Opladning Ultra Hurtig Gigabit LAN (1000 Mbps)
4,6Fra 119 kr.
1forhandler