
Opladere & kabler
GP Batteries 60W USB-C til USB-C kabel med QC og PD 1
GP Batteries 60W USB-C til USB-C kabel med QC og PD 1 findes lige nu fra 99 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk GP Batteries 60W USB-C til USB-C kabel med QC og PD, 1 m | 1-2 Hvedage | 35 kr.134 kr. inkl. fragt | 99 kr. Før 119 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | GP Batteries |
| Model | GP Batteries 60W USB-C til USB-C kabel med QC og PD, 1 m |
| Kabellængde | 1 m |
| Effekt | 60W |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 4891199190940 |
| Produkt-ID | 62154005512563 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til USB-C Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for GP Batteries 60W USB-C til USB-C kabel med QC og PD 1 er 99 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris




