
Opladere & kabler
GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W Kabel Blå 3
GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W Kabel Blå 3 findes lige nu fra 99 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W Kabel Blå, 3 m | 1-2 Hvedage | 35 kr.134 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | GreyLime |
| Model | GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W Kabel Blå, 3 m |
| Kabellængde | 3 m |
| Effekt | 60W |
| Tilslutning | USB-C |
| Materiale | aluminium |
| Farve | blå |
| EAN | 5713661011845 |
| Produkt-ID | 62153886630259 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til USB-C Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W Kabel Blå 3 er 99 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK USB car charger 1x USB-C PD 20 W
4,8Fra 400 kr.
1forhandler

DeLOCK 24 pin USB-C (female) Strøm DC jackstik 5 5 mm (ID: 1 7 mm) (male) Sort Strømforsyningsadapter
4,8Fra 338 kr.
1forhandler

Oplader til Fitbit Versa. Smart opladestander til dit aktivitets ur.
4,6Fra 59 kr.
1forhandler

Oplader til HP. 120W 18.5V/6.5A (7.4x5.0).
4,6Fra 249 kr.
1forhandler
