
Opladere & kabler
GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Grøn 1
GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Grøn 1 findes lige nu fra 79 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Grøn 1 m | 1-2 Hvedage | 35 kr.114 kr. inkl. fragt | 79 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | GreyLime |
| Model | GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Grøn 1 m |
| Kabellængde | 1 m |
| Effekt | 60W |
| Tilslutning | USB-C |
| Materiale | nylon |
| Farve | grøn |
| EAN | 5713661003116 |
| Produkt-ID | 62153984278899 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til USB-C Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Grøn 1 er 79 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1 USB-C to Mini DisplayPort adapter 4K/60 Hz
4,8Fra 850 kr.
1forhandler

Apple 65W USB-C Vægoplader til Lenovo HP Asus Macbook 12" m.fl.
4,6Fra 189 kr.
1forhandler

Oplader til MSI. 330W 20V/16.5A med firkantet stik med 4 interne pins
4,6Fra 749 kr.
1forhandler

Celly 10W Qi Trådløs Oplader Stand
4,6Fra 169 kr.
1forhandler
