
Opladere & kabler
GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Grøn 2
GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Grøn 2 findes lige nu fra 99 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Grøn 2 m | 1-2 Hvedage | 35 kr.134 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | GreyLime |
| Model | GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Grøn 2 m |
| Kabellængde | 2 m |
| Effekt | 60W |
| Tilslutning | USB-C |
| Materiale | nylon |
| Farve | grøn |
| EAN | 5713661003154 |
| Produkt-ID | 62153984115059 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til USB-C Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Grøn 2 er 99 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

GreyLime Braided USB-A til MFi Lightning Kabel Sort 1
4,6Fra 139 kr.
1forhandler

GreyLime Braided USB-A til MFi Lightning Kabel Sort 2
4,6Fra 159 kr.
1forhandler

GreyLime Braided USB-A til MFi Lightning Kabel Sort 3
4,6Fra 179 kr.
1forhandler

LogiLink USB charger with 1.5 m fixed cable 1x USB-A 1x USB-C 12 W
4,8Fra 450 kr.
1forhandler
