
Opladere & kabler
Harman Kardon Onyx Studio Oplader 38W 19V 2A (5.5x2.1) Studio 1 2 3 4 5 6 7
Harman Kardon Onyx Studio Oplader 38W 19V 2A (5.5x2.1) Studio 1 2 3 4 5 6 7 findes lige nu fra 149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Harman Kardon Onyx Studio Oplader 38W 19V 2A (5.5x2.1) - Studio 1 2 3 4 5 6 7 | 1-3 hverdage | 39 kr.188 kr. inkl. fragt | 149 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Harman Kardon Onyx Studio Oplader 38W 19V 2A (5.5x2.1) - Studio 1 2 3 4 5 6 7 |
| Effekt | 38W |
| Spænding | 19V |
| Produkt-ID | 240684 |
| Forhandlerkategorier | Opladere til andet elektronik |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Harman Kardon Onyx Studio Oplader 38W 19V 2A (5.5x2.1) Studio 1 2 3 4 5 6 7 er 149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



