
Opladere & kabler
JOYROOM USB-C Oplader PD QC 3.0 30W -
JOYROOM USB-C Oplader PD QC 3.0 30W - findes lige nu fra 279 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers JOYROOM™ | USB-C Oplader PD QC 3.0 - 30W - Sort | 1-2 hverdage | 20 kr.299 kr. inkl. fragt | 279 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | JOYROOM |
| Model | JOYROOM | USB-C Oplader PD QC 3.0 - 30W - |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Effekt | 30W |
| Spænding | 240V |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | sort |
| Produkt-ID | joyroom_TCF07 |
| Forhandlerkategorier | Vægoplader |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for JOYROOM USB-C Oplader PD QC 3.0 30W - er 279 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris

