
Opladere & kabler
Powerbanken.dk Oplader kabel til Surface Pro 1 8m
Powerbanken.dk Oplader kabel til Surface Pro 1 8m findes lige nu fra 159 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk Oplader kabel til Surface Pro - 1,8m, Sort | 1-2 Hvedage | 35 kr.194 kr. inkl. fragt | 159 kr. Før 199 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | Powerbanken.dk |
| Model | Powerbanken.dk Oplader kabel til Surface Pro - 1,8m, |
| Kabellængde | 1,8m |
| Effekt | 65W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | sort |
| EAN | 5713661002782 |
| Produkt-ID | 62153984835955 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til Surface Pro |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Powerbanken.dk Oplader kabel til Surface Pro 1 8m er 159 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink Socket outlet 5-way + switch 5x CEE 7/3 1x USB-A 1x USB-C 1.5
4,8Fra 740 kr.
1forhandler

AD76P Lenovo oplader 20V 2.25A 45W
4,4Fra 299 kr.
1forhandler

Logilink USB 3.2 audio adapter with EQ USB-C/M to 3.5 mm/F
4,8Fra 1.190 kr.
1forhandler

Vonmählen Aura The Wireless Charging Pad. Glas.
4,6Fra 390 kr.
1forhandler
