
Opladere & kabler
Lippa USB-A til MFi kabel 1m
Lippa USB-A til MFi kabel 1m findes lige nu fra 99 kr. hos 2 forhandlere.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Lippa.dk Lippa USB-A til MFi kabel 1m, Hvid | 1-2 hverdage | 29 kr.128 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
![]() Powerbanken.dk USB-A til MFi Lightning kabel 1m til Apple iPhone, Hvid | 1-2 Hvedage | 35 kr.134 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Lippa.dk, Powerbanken.dk |
| Brand | Lippa, Apple |
| Model | Lippa USB-A til MFi kabel 1m,, Apple USB-A til MFi Lightning kabel 1m til Apple iPhone,, Lippa 5-pak - USB-A til MFi Lightning kabel, |
| Kabellængde | 1m |
| Effekt | 12W, 12 W |
| Spænding | 5V |
| Tilslutning | USB-A |
| Farve | hvid |
| EAN | 5713661004472 |
| Produkt-ID | 43497725034739, 62153953149299, 46809537315162 |
| Forhandlerkategorier | USB-A til Lightning Kabel |
| Levering | 1-2 hverdage, 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Lippa USB-A til MFi kabel 1m er 99 kr. Der er 2 forhandlere med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT USB-C 4K Multiport Dock with HDMI USB-A Gigabit Ethernet and USB-C
4,8Fra 1.564 kr.
1forhandler

DeluxeCovers Magnetisk Trådløs Oplader MagSafe Kompatibel 15W
Fra 179 kr.
1forhandler

PureLink Active USB v3.2 USB-C Cable with E-Marker 3.00m 60 W PD
4,8Fra 5.950 kr.
1forhandler

ACT USB 3.0 angled cable USB-C 2 meters
4,8Fra 600 kr.
1forhandler

