
Opladere & kabler
Lippa USB-C til USB-C 100W 10Gbps kabel 1m
Lippa USB-C til USB-C 100W 10Gbps kabel 1m findes lige nu fra 99 kr. hos 2 forhandlere.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Lippa.dk Lippa USB-C til USB-C 100W 10Gbps kabel 1m, Hvid | 1-2 hverdage | 29 kr.128 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
![]() Powerbanken.dk Lippa USB-C til USB-C 100W 10Gbps kabel 1m, Hvid | 1-2 Hvedage | 35 kr.134 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Lippa.dk, Powerbanken.dk |
| Brand | Lippa |
| Model | Lippa USB-C til USB-C 100W 10Gbps kabel 1m, |
| Kabellængde | 1m |
| Effekt | 100W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | hvid |
| EAN | 5713661004526 |
| Produkt-ID | 43497724969203, 62153952821619 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til USB-C Kabel |
| Levering | 1-2 hverdage, 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Lippa USB-C til USB-C 100W 10Gbps kabel 1m er 99 kr. Der er 2 forhandlere med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris





