
Opladere & kabler
Lippa USB-C til USB-C kabel 1m
Lippa USB-C til USB-C kabel 1m findes lige nu fra 49 kr. hos 2 forhandlere.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Lippa.dk Lippa USB-C til USB-C kabel 1m, Hvid | 1-2 hverdage | 29 kr.78 kr. inkl. fragt | 49 kr. | Gå til butik |
![]() Powerbanken.dk Lippa USB-C til USB-C kabel 1m, Hvid | 1-2 Hvedage | 35 kr.84 kr. inkl. fragt | 49 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Lippa.dk, Powerbanken.dk |
| Brand | Lippa |
| Model | Lippa USB-C til USB-C kabel 1m, |
| Kabellængde | 1m |
| Effekt | 12W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | hvid |
| EAN | 5713661004519 |
| Produkt-ID | 43497725165811, 62153952788851 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til USB-C Kabel |
| Levering | 1-2 hverdage, 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Lippa USB-C til USB-C kabel 1m er 49 kr. Der er 2 forhandlere med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Green Cell PRO HP / Dell Oplader. 65W 19.5V/3.33A (4.5x3.0 Blue-Tip).
4,6Fra 138 kr.
1forhandler

Apple Original Apple 5W USB Oplader. MD813ZM/A
4,6Fra 78 kr.
1forhandler

GreyLime OCEAN 10.000 mAh powerbank 2 x USB-A output Warm Sand
4,6Fra 299 kr.
1forhandler

DeluxeCovers USB-C Til USB-A Oplade Data / Sync Kabel Hvid 1M
Fra 89 kr.
1forhandler

