
Opladere & kabler
LogiLink Oplader til fastnet. 2 1 Amp / 10 5W / 5 V. 1 x USB
LogiLink Oplader til fastnet. 2 1 Amp / 10 5W / 5 V. 1 x USB findes lige nu fra 320 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink Oplader til fastnet. 2,1 Amp / 10,5W / 5 V. 1 x USB | 1-3 dage | 39 kr.359 kr. inkl. fragt | 320 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink Oplader til fastnet. 2,1 Amp / 10,5W / 5 V. 1 x USB |
| Effekt | 10,5W |
| Spænding | 5 V |
| EAN | 4052792057027 |
| Produkt-ID | 7640 |
| Forhandlerkategorier | Opladere |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink Oplader til fastnet. 2 1 Amp / 10 5W / 5 V. 1 x USB er 320 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Romoss Sense 6PS Pro 20000mAh 30W USB-C PD Powerbank
4,6Fra 219 kr.
1forhandler

SBOX NOTEBOOK ADAPTER DELL SBOX DL-65W / 19 5V-65W
4,8Fra 594 kr.
1forhandler

Dudao K4S Powerbank 10000mAh Dobbelt USB-A Udgang Kompakt og Effektiv -
4,6Fra 98 kr.
1forhandler

DeluxeCovers USB-A 3.0 Hun til USB-C Han Adapter
Fra 89 kr.
1forhandler