
Opladere & kabler
Oplader til Asus. 40W-19V/2.1A (2.5x0.7).
Oplader til Asus. 40W-19V/2.1A (2.5x0.7). findes lige nu fra 149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Asus. 40W-19V/2.1A (2.5x0.7). | 1-3 hverdage | 39 kr.188 kr. inkl. fragt | 149 kr. Før 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til Asus. 40W-19V/2.1A (2.5x0.7). |
| Effekt | 40W |
| Spænding | 19V |
| Produkt-ID | 43665 |
| Forhandlerkategorier | Asus opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til Asus. 40W-19V/2.1A (2.5x0.7). er 149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

USB-C 240W PD Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem Håndledsrem 30cm
4,6Fra 69 kr.
1forhandler

YESIDO Trådløs Bluetooth Modtager/Sender til USB-A YESIDO
Fra 139 kr.
1forhandler

DeLX Powerbank 5.000mAh 20W MagSafe Kompatibel (USB-C)
Fra 219 kr.
1forhandler

Dudao R4PQ 22 5W Biloplader med USB-C PD & Quick Charge 3.0
4,6Fra 80 kr.
1forhandler