
Opladere & kabler
USB-C 240W PD Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem Håndledsrem 30cm
USB-C 240W PD Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem Håndledsrem 30cm findes lige nu fra 69 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk USB-C 240W PD Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem - Håndledsrem 30cm, Sort | 1-3 hverdage | 39 kr.108 kr. inkl. fragt | 69 kr. Før 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | USB-C 240W PD Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem - Håndledsrem 30cm, |
| Enhedsmodel | iPad |
| Kabellængde | 30cm |
| Effekt | 240W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | sort |
| Produkt-ID | 239008 |
| Forhandlerkategorier | iPad - Særtilbud > iPad Air 4 (2020) opladere > iPad Air 5 (2022) opladere > iPad Pro 11 (2018) opladere > iPad Pro 11 (2020) opladere > iPad Pro 11 (3 gen) opladere > iPad Pro 12,9" (3 gen.) opladere > iPad Pro 12,9" (4 gen.) opladere > iPad Pro 12,9â³ |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for USB-C 240W PD Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem Håndledsrem 30cm er 69 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

YESIDO Trådløs Bluetooth Modtager/Sender til USB-A YESIDO
Fra 139 kr.
1forhandler

SBOX UNIVERSAL TRAVEL ADAPTER + USB CHARGER SBOX TA-23
4,8Fra 590 kr.
1forhandler

Oplader til HP. 45W 19.5V/2.31A (4.5x3.0 Blue-Tip).
4,6Fra 189 kr.
1forhandler

LOGILINK Power socket adapter 2x USB ports + 1x cigarette lighter so
4,8Fra 600 kr.
1forhandler