
Opladere & kabler
Oplader til ASUS & MSI. 150W -19.5V/7.7A (5.5x2.5)
Oplader til ASUS & MSI. 150W -19.5V/7.7A (5.5x2.5) findes lige nu fra 549 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til ASUS & MSI. 150W -19.5V/7.7A (5.5x2.5) | 1-3 hverdage | 39 kr.588 kr. inkl. fragt | 549 kr. Før 649 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til ASUS & MSI. 150W -19.5V/7.7A (5.5x2.5) |
| Effekt | 150W |
| Spænding | 19.5V |
| Produkt-ID | 217456 |
| Forhandlerkategorier | Asus opladere > MSI opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til ASUS & MSI. 150W -19.5V/7.7A (5.5x2.5) er 549 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

4-Ports USB 3.0 Hi-Speed Hub.
4,6Fra 149 kr.
1forhandler

LogiLink USB-C Hub med 3 x USB 2.0 & 1 x USB 3.0 porte
4,8Fra 332 kr.
1forhandler

ANKER Powerline III USB-C Til USB-C Fiberkabel 60W 0.9m
Fra 189 kr.
1forhandler
Synco Audio Synco WAir G1TL trådløst mikrofonsystem til Smartphone lightning og USB-c
Fra 1.499 kr.
1forhandler