
Opladere & kabler
ANKER Powerline III USB-C Til USB-C Fiberkabel 60W 0.9m
ANKER Powerline III USB-C Til USB-C Fiberkabel 60W 0.9m findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers ANKER® Powerline III - USB-C Til USB-C Fiberkabel - 60W - 0.9m | 1-2 hverdage | 49 kr.238 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | ANKER |
| Model | ANKER Powerline III - USB-C Til USB-C Fiberkabel - 60W - 0.9m |
| Kabellængde | 0.9m |
| Effekt | 60W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | sort |
| Produkt-ID | Stregkode_A81E1611_LillleHvid/Blå_Æske |
| Forhandlerkategorier | Kabel USB-C til USB-C |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ANKER Powerline III USB-C Til USB-C Fiberkabel 60W 0.9m er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

USB-C 240W PD Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem Håndledsrem 30cm
4,6Fra 69 kr.
1forhandler

JOYROOM USB-C Oplader PD QC 3.0 20W -
Fra 249 kr.
1forhandler

ACT 2.5 inch SATA hard drive enclosure screwless USB-C 3.2 Gen2
4,8Fra 1.560 kr.
1forhandler

Lippa 20.000 mAh solcelle powerbank 1 x USB-C PD og 3 x USB-A output
4,6Fra 299 kr.
+2forhandlere