
Opladere & kabler
Oplader til Asus & Toshiba. 45W-19V/2.37A (4.0x1.35).
Oplader til Asus & Toshiba. 45W-19V/2.37A (4.0x1.35). findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Asus & Toshiba. 45W-19V/2.37A (4.0x1.35). | 1-3 hverdage | 39 kr.228 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til Asus & Toshiba. 45W-19V/2.37A (4.0x1.35). |
| Effekt | 45W |
| Spænding | 19V |
| Truss/størrelse | 35mm |
| Produkt-ID | 45014 |
| Forhandlerkategorier | Asus opladere > Toshiba opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til Asus & Toshiba. 45W-19V/2.37A (4.0x1.35). er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Blå 0 5
4,6Fra 129 kr.
1forhandler

DAP FL112 USB-C til 2 XLR/M 3P 0.75
Fra 219 kr.
1forhandler

USB-C til 3 5 mm Audio Adapter med Hurtig Opladning Oplad & Lyt Samtidig
4,6Fra 79 kr.
1forhandler

USB-C til USB-A Kabel Flettet Begge Stik Vinklet 90° 3m (Pastel
4,6Fra 69 kr.
1forhandler