
Opladere & kabler
Oplader til Dell. 45W 19.5V/2.31A (4.5x3.0).
Oplader til Dell. 45W 19.5V/2.31A (4.5x3.0). findes lige nu fra 149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Dell. 45W - 19.5V/2.31A (4.5x3.0). | 1-3 hverdage | 39 kr.188 kr. inkl. fragt | 149 kr. Før 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til Dell. 45W - 19.5V/2.31A (4.5x3.0). |
| Effekt | 45W |
| Spænding | 19.5V |
| Produkt-ID | 46030 |
| Forhandlerkategorier | Dell opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til Dell. 45W 19.5V/2.31A (4.5x3.0). er 149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Oplader til Dell / HP. 90W 19.5V/4.62A (7.4x5.0).
4,6Fra 149 kr.
1forhandler

JOYROOM 4 Port USB Hurtig Oplader 24W -
Fra 299 kr.
1forhandler

Original HP oplader. 45W 19.5V/2.31A (4.5x3.0 Blue-Tip).
4,6Fra 387 kr.
1forhandler

Oplader til Garmin Vivosmart HR/HR+/Approach X40. 1 meter opladekabel.
4,6Fra 66 kr.
1forhandler