
Opladere & kabler
Oplader til Dell & HP. 130W 19.5V/6.7A (4.5x3.0).
Oplader til Dell & HP. 130W 19.5V/6.7A (4.5x3.0). findes lige nu fra 299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Dell & HP. 130W - 19.5V/6.7A (4.5x3.0). | 1-3 hverdage | 39 kr.338 kr. inkl. fragt | 299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til Dell & HP. 130W - 19.5V/6.7A (4.5x3.0). |
| Effekt | 130W |
| Spænding | 19.5V |
| Produkt-ID | 45981 |
| Forhandlerkategorier | Dell opladere > HP opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til Dell & HP. 130W 19.5V/6.7A (4.5x3.0). er 299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Smart Foldbar Magnetisk Magsafe Trådløs Opladestander. BTJ3-W13. 15W.
4,6Fra 199 kr.
1forhandler

Xiaomi 5V 2.1A 10.5W Oplader med 4.0x1.7 mm stik. Kompatibel med bla Xiaomi Mibox og andre små apparater
4,6Fra 249 kr.
1forhandler

Sony Playstation 5 Controller dual charger. Bluelight Charging Dock.
4,6Fra 179 kr.
1forhandler

GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Blå 0 5
4,6Fra 129 kr.
1forhandler