
Opladere & kabler
Oplader til HP / Dell. 130W 19.5V/6.7A (7.4x5.0).
Oplader til HP / Dell. 130W 19.5V/6.7A (7.4x5.0). findes lige nu fra 349 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til HP / Dell. 130W - 19.5V/6.7A (7.4x5.0). | 1-3 hverdage | 39 kr.388 kr. inkl. fragt | 349 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til HP / Dell. 130W - 19.5V/6.7A (7.4x5.0). |
| Effekt | 130W |
| Spænding | 19.5V |
| Produkt-ID | 43659 |
| Forhandlerkategorier | Dell opladere > HP opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til HP / Dell. 130W 19.5V/6.7A (7.4x5.0). er 349 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



