
Opladere & kabler
Oplader til LENOVO. 135W 20V/6.75A med USB pin.
Oplader til LENOVO. 135W 20V/6.75A med USB pin. findes lige nu fra 249 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til LENOVO. 135W - 20V/6.75A med USB pin. | 1-3 hverdage | 39 kr.288 kr. inkl. fragt | 249 kr. Før 349 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Oplader til LENOVO. 135W - 20V/6.75A med USB pin. |
| Effekt | 135W |
| Spænding | 20V |
| Produkt-ID | 45621 |
| Forhandlerkategorier | LENOVO opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Oplader til LENOVO. 135W 20V/6.75A med USB pin. er 249 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT USB 3.0 A male USB A male 3 00
4,8Fra 670 kr.
1forhandler

LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1 USB-C 7-in-1 multifunction clamp hub
4,8Fra 1.894 kr.
1forhandler

Aluminium 10 i 1 USB-C Hub og stander. USB-C PD 100W 4K HDMI 3xUSB 3.0 RJ45. 100W USB Dock.
4,6Fra 299 kr.
1forhandler

DAP FL103 Lightning til Stereo mini-jack 0 75
Fra 209 kr.
1forhandler