
Opladere & kabler
Original Dell 65W USB-C oplader
Original Dell 65W USB-C oplader findes lige nu fra 358 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Original Dell 65W USB-C oplader | 1-3 hverdage | 39 kr.397 kr. inkl. fragt | 358 kr. Før 399 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Original Dell 65W USB-C oplader |
| Kabellængde | 0,91 m |
| Effekt | 65W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | sort |
| EAN | 5397184041802 |
| Produkt-ID | 61966 |
| Forhandlerkategorier | Dell opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Original Dell 65W USB-C oplader er 358 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Oplader til Acer. 135W-19.5V/6.92A (5.5x1.7).
4,6Fra 319 kr.
1forhandler

Omnitronic USB-A kabel med løse ender (til lodning). 0 3 meter
Fra 34 kr.
1forhandler

LOGILINK USB-A 2.0 cable USB-A male to USB-C male black 1m
4,8Fra 140 kr.
1forhandler

Sony Oplader til Sony. 90W-19.5V/4.7A (6.5x4.4).
4,6Fra 189 kr.
1forhandler