
Opladere & kabler
PA-1650-56LC Lenovo 20V 4.5 A AC oplader PA-1650-56LC
PA-1650-56LC Lenovo 20V 4.5 A AC oplader PA-1650-56LC findes lige nu fra 295 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT Lenovo 20V 4.5 A AC oplader PA-1650-56LC | 2-3 hverdage | 39 kr.334 kr. inkl. fragt | 295 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Brand | PA-1650-56LC |
| Model | PA-1650-56LC Lenovo 20V 4.5 A AC oplader PA-1650-56LC |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Effekt | 65W |
| Spænding | 20V |
| Produkt-ID | 7189 |
| Forhandlerkategorier | Lenovo Opladere |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for PA-1650-56LC Lenovo 20V 4.5 A AC oplader PA-1650-56LC er 295 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

USB 3.0 til USB-C kabel. Goobay. Synk & opladning. Sort. 2m.
4,6Fra 78 kr.
1forhandler

USB 3.0 til USB-C kabel. Goobay. Synk & opladning. Sort. 3m.
4,6Fra 82 kr.
1forhandler

Trust Primo Powerbank. 10000mAh.
4,6Fra 178 kr.
1forhandler

Zikko Thunderbolt 3 og USB-C kabel 8K 100W/20Gbps 0 8m
4,6Fra 199 kr.
1forhandler