
Opladere & kabler
Riversong Alpha L2 USB-C til Lightning 27W flettet kabel 1m
Riversong Alpha L2 USB-C til Lightning 27W flettet kabel 1m findes lige nu fra 69 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk Riversong Alpha L2, USB-C til Lightning 27W flettet kabel, 1m | 1-2 Hvedage | 35 kr.104 kr. inkl. fragt | 69 kr. Før 89 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | Riversong |
| Model | Riversong Alpha L2, USB-C til Lightning 27W flettet kabel, 1m |
| Kabellængde | 1m |
| Effekt | 27W |
| Tilslutning | USB-C |
| Materiale | nylon |
| EAN | 6971442129151 |
| Produkt-ID | 62153896329587 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til Lightning Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Riversong Alpha L2 USB-C til Lightning 27W flettet kabel 1m er 69 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris




