
Opladere & kabler
Sony Oplader til Sony Vaio. 120W-19.5V/6.15A (6.5x4.4).
Sony Oplader til Sony Vaio. 120W-19.5V/6.15A (6.5x4.4). findes lige nu fra 249 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Oplader til Sony Vaio. 120W-19.5V/6.15A (6.5x4.4). | 1-3 hverdage | 39 kr.288 kr. inkl. fragt | 249 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Brand | Sony |
| Model | Sony Oplader til Sony Vaio. 120W-19.5V/6.15A (6.5x4.4). |
| Effekt | 120W |
| Spænding | 19.5V |
| Produkt-ID | 45213 |
| Forhandlerkategorier | Sony opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Sony Oplader til Sony Vaio. 120W-19.5V/6.15A (6.5x4.4). er 249 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

MICRO-USB Opladekabel. 3
4,6Fra 33 kr.
1forhandler

Original Dell oplader. 90W 19.5V/4.62A (7.4x5.0). Rund model.
4,6Fra 394 kr.
1forhandler

ACT USB-C 3.2 Gen2 Active Optical Cable (AOC) connection cable 10m
4,8Fra 11.250 kr.
1forhandler

GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Grøn 1
4,6Fra 79 kr.
1forhandler