
Opladere & kabler
USB-C 240W PD Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem Håndledsrem 30cm Lyselilla
USB-C 240W PD Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem Håndledsrem 30cm Lyselilla findes lige nu fra 69 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk USB-C 240W PD Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem - Håndledsrem 30cm, Lyselilla | 1-3 hverdage | 39 kr.108 kr. inkl. fragt | 69 kr. Før 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | USB-C 240W PD Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem - Håndledsrem 30cm, Lyselilla |
| Enhedsmodel | iPad |
| Kabellængde | 30cm |
| Effekt | 240W |
| Tilslutning | USB-C |
| Produkt-ID | 239026 |
| Forhandlerkategorier | iPad - Særtilbud > iPad Air 4 (2020) opladere > iPad Air 5 (2022) opladere > iPad Pro 11 (2018) opladere > iPad Pro 11 (2020) opladere > iPad Pro 11 (3 gen) opladere > iPad Pro 12,9" (3 gen.) opladere > iPad Pro 12,9" (4 gen.) opladere > iPad Pro 12,9â³ |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for USB-C 240W PD Kabel med Hurtig Opladning og Mobilrem Håndledsrem 30cm Lyselilla er 69 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Oplader til HP / Dell. 65W 19.5V/3.33A (4.5x3.0 Blue-Tip).
4,6Fra 149 kr.
1forhandler
Synco Audio Synco WAir G1TL trådløst mikrofonsystem til Smartphone lightning og USB-c
Fra 1.499 kr.
1forhandler

GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Beige 1
4,6Fra 79 kr.
1forhandler

GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Beige 2
4,6Fra 99 kr.
1forhandler