
Opladere & kabler
USB-C Kabel 20Gbps. 240W Opladning & Skærmsynkronisering (USB 3.2) 1.8m
USB-C Kabel 20Gbps. 240W Opladning & Skærmsynkronisering (USB 3.2) 1.8m findes lige nu fra 149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk USB-C Kabel 20Gbps. 240W Opladning & Skærmsynkronisering (USB 3.2) - 1.8m | 1-3 hverdage | 39 kr.188 kr. inkl. fragt | 149 kr. Før 249 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | USB-C Kabel 20Gbps. 240W Opladning & Skærmsynkronisering (USB 3.2) - 1.8m |
| Enhedsmodel | iPad Air 4 |
| Kabellængde | 1.8m |
| Effekt | 240W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | klar |
| Produkt-ID | 225676 |
| Forhandlerkategorier | Google - opladere > HTC - opladere > iPad Air 4 (2020) opladere > iPad Air 5 (2022) opladere > iPad Mini 6 opladere > iPad Pro 11 (2018) opladere > iPad Pro 11 (2020) opladere > iPad Pro 11 (3 gen) opladere > iPad Pro 12,9" (3 gen.) opladere > iPad Pro 12 |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for USB-C Kabel 20Gbps. 240W Opladning & Skærmsynkronisering (USB 3.2) 1.8m er 149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



