
Opladere & kabler
USB-C til HDMI 4K UHD Display Adapter.
USB-C til HDMI 4K UHD Display Adapter. findes lige nu fra 79 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk USB-C til HDMI 4K UHD Display Adapter. | 1-3 hverdage | 39 kr.118 kr. inkl. fragt | 79 kr. Før 129 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | USB-C til HDMI 4K UHD Display Adapter. |
| Enhedsmodel | iPad Air 4 |
| Opdateringshastighed | 30 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Tilslutning | USB-C |
| Produkt-ID | 46456 |
| Forhandlerkategorier | Adaptere & konvertere > Adaptere & konvertere > HDMI > HDMI > iPad Air 4 (2020) tilbehør - alt det andet > iPad Air 5 (2022) tilbehør - alt det andet > iPad Mini 6 tilbehør - alt det andet > iPad Pro 11 (2018) tilbehør - alt det andet > iPad Pro 11 (2020) |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for USB-C til HDMI 4K UHD Display Adapter. er 79 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Lightning til VGA Adapter med Opladning. Spejl Skærm & Oplad Samtidig i 1080p HD
4,6Fra 99 kr.
1forhandler

ACT Power socket cube (PDU) with 3 sockets type E USB-C/USB-A ports 1.5m
4,8Fra 1.260 kr.
1forhandler

LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1 USB-C to Mini DisplayPort adapter 4K/60 Hz
4,8Fra 850 kr.
1forhandler

USB-A til USB-C kabel. Super kabel til opladning og data. 1
4,6Fra 29 kr.
1forhandler