
Opladere & kabler
USB-C til USB-C Kabel 60W Hurtigopladning Hvid 2
USB-C til USB-C Kabel 60W Hurtigopladning Hvid 2 findes lige nu fra 39 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk USB-C til USB-C Kabel 60W - Hurtigopladning, Hvid, 2 m | 1-3 hverdage | 39 kr.78 kr. inkl. fragt | 39 kr. Før 59 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | USB-C til USB-C Kabel 60W - Hurtigopladning, Hvid, 2 m |
| Enhedsmodel | iPhone 15 |
| Kabellængde | 2 m |
| Effekt | 60W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | hvid |
| Produkt-ID | 198977 |
| Forhandlerkategorier | iPhone 15 / 15 Pro opladere > iPhone 16 / 16 Pro opladere > iPhone 17 / 17 Pro opladere > Macbook 13" > USB-C > USB-C |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for USB-C til USB-C Kabel 60W Hurtigopladning Hvid 2 er 39 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



