
Tablet & iPad-tilbehør
Xiaomi Redmi Pad SE 256GB/8GB Graphite
Xiaomi Redmi Pad SE 256GB/8GB Graphite findes lige nu fra 2.041 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Xiaomi Redmi Pad SE 256GB/8GB - Graphite Grey | 1-3 dage | 39 kr.2.080 kr. inkl. fragt | 2.041 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi Pad SE 256GB/8GB - Graphite Grey |
| Enhedsmodel | IPAD |
| Kapacitet | 256GB |
| Opdateringshastighed | 90Hz |
| Opløsning | 1920x1200 |
| Effekt | 10W |
| Tilslutning | Jack |
| Produkt-ID | 44861 |
| Forhandlerkategorier | IPAD & TABLET |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Xiaomi Redmi Pad SE 256GB/8GB Graphite er 2.041 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple iPad Pro 11" (2018) Tastaturcover m. Dansk layout Bluetooth & Touchpad
Fra 599 kr.
1forhandler

Apple iPad Pro 13" (2024/2025) ArmorCase Full Håndværker -
Fra 419 kr.
1forhandler

Apple iPad Pro 12 9" (2022/2021) Tastaturcover m. Dansk layout Bluetooth & Touchpad
Fra 599 kr.
1forhandler

Apple iPad Air (2020) 256GB Space
4,8Fra 7.599 kr.
1forhandler