
Strømforsyninger
Meanwell LED Strømforsyning 120 W/24 V DC Meanwell NPF-120-24
Meanwell LED Strømforsyning 120 W/24 V DC Meanwell NPF-120-24 findes lige nu fra 769 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LED Strømforsyning 120 W/24 V DC - Meanwell NPF-120-24 | 1-2 hverdage | 49 kr.818 kr. inkl. fragt | 769 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømforsyninger |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Meanwell |
| Model | Meanwell LED Strømforsyning 120 W/24 V DC - Meanwell NPF-120-24 |
| Effekt | 120 W |
| Spænding | 24 V |
| EAN | 8717748382436 |
| Produkt-ID | A9900366 |
| Forhandlerkategorier | LED Strømforsyning / PSU |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Meanwell LED Strømforsyning 120 W/24 V DC Meanwell NPF-120-24 er 769 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Meanwell LED Strømforsyning 60 W/24 V DC IP67 Meanwell HLG-60H-24
Fra 549 kr.
1forhandler

Artecta Kompakt strømforsyning 24 V DC / 450 mA
Fra 249 kr.
1forhandler

Meanwell LED DIN Skine Strømforsyning 120 W/24 V DC Meanwell NDR-120-24
Fra 499 kr.
1forhandler

Meanwell LED Strømforsyning 150 W/24 V DC IP67 Meanwell HLG-150H-24
Fra 839 kr.
1forhandler